Spotkanie z przedstawicielami Miasta Gdańsk

utworzone przez | maj 27, 2026 | Aktualności

Było nam bardzo przyjemnie gościć w Żorach przedstawicieli Miasta Gdańsk.
Spotkanie było okazją do przedstawienia doświadczeń, działań i osiągnięć całej ekipy zaangażowanej w rozwój mieszkalnictwa społecznego w naszym mieście .
Rozmawialiśmy o rozwiązaniach, które wdrażamy w Żorach, o codziennych wyzwaniach związanych z zarządzaniem zasobem mieszkaniowym oraz o kierunkach dalszego rozwoju. Cieszymy się, że nasze działania mogą być interesującym punktem odniesienia również dla innych samorządów.
Dziękujemy przedstawicielom Miasta Gdańska za wizytę, inspirującą rozmowę i wymianę doświadczeń. Takie spotkania pokazują, jak ważna jest współpraca samorządów i dzielenie się dobrymi praktykami w obszarze mieszkalnictwa społecznego.
Rozwój mieszkalnictwa to praca wielu osób — dziękujemy całemu zespołowi Zarządu Budynków Miejskich 🤝 Zakładom Techniki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością za zaangażowanie, profesjonalizm i codzienną pracę na rzecz mieszkańców Żor.

Zarząd Budynków Miejskich w Żorach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.